Developed by JoomVision.com
banner
banner

WAKACJE

WAŻNA INFORMACJA

Informujemy, że szkoła nie prowadzi oficjalnego profilu na Facebooku. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za wpisy pojawiające się na nieautoryzowanych profilach.

DZIEŃ OTWARTY

plakat

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA CHEMICZNA

CHEMNasi uczniowie wzięli udział w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE CHEMICZNEJ - OLIMPYUS

OTO WYNIKI:

W KATEGORII KLAS II GIMNAZJUM - 434 uczestników z całej Polski

JUSTYNA MICHALSKA - 37 MIEJSCE

LAURA MOSZCZYŃSKA - 38 MIEJSCE

W KATEGORII KLAS III GIMNAZJUM - 505 uczestników z całej Polski

MAKSYMILIAN POLAK - 23 MIEJSCE

 

Zawody w siatkówce

siatReprezentacje dziewcząt i chłopców brały udział w Miejskich Zawodach w Siatkówce. Obie drużyny zajęły II miejsce GRATULUJEMY!!!!

 

AKCJA ZIMA 2018

DZIEŃ PIERWSZY

Pierwszego dnia pojechaliśmy na wycieczkę turystyczną w góry. W Ustroniu wjechaliśmy kolejką linową na Polanę Stokłosica, następnie weszliśmy na szczyt Czantoria (995 m n. p. m.). Później udaliśmy się do Wisły i zwiedziliśmy miasto. Było bardzo fajnie, kolejka linowa dostarczyła nam wielu wrażeń, pogoda dopisała. TO BYŁ BARDZO ATRAKCYJNY WYJAZD.

zdjęcia 

 
DZIEŃ DRUGI
Dzisiaj zwiedziliśmy jedną z naszych tarnogórskich atrakcji - Sztolnię Czarnego Pstrąga - obiekt wpisany (wraz z Zabytkową Kopalnią Srebra oraz innymi obiektami pokopalnianymi)  na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Szybem Ewa zeszliśmy na głębokość 20 m, następnie płynąc w łodziach dotarliśmy do szybu Sylwester, po drodze dowiedzieliśmy się od pana przewodnika dużo ciekawych rzeczy. 
Po wyjściu na powierzchnię nasza Pani opowiedziała nam, co możemy zobaczyć w Parku w Reptach i Dolinie Dramy. BYŁO BARDZO FAJNIE. 
 
DZIEŃ TRZECI
W środę (31.01.2018) najpierw zobaczyliśmy zabytkowe drewniane kościoły w Bruśku i Koszęcinie, następnie zwiedziliśmy siedzibę Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" - Zespół Pałacowo-Parkowy w Koszęcinie oraz uczestniczyliśmy w warsztatach etnograficznych i tanecznych. Dużo ciekawych rzeczy dowiedzieliśmy się między innymi o śląskich tańcach i strojach ludowych. Ciekawie spędziliśmy czas, warto było wziąć udział w wycieczce.

DZIEŃ CZWARTY
W czwartek, pierwszego dnia lutego zwiedzaliśmy Zabytkową Kopalnię Srebra w Tarnowskich Górach. Byliśmy tam pierwszy raz, od kiedy obiekt jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wycieczka bardzo udana, było dużo pozytywnych emocji, warto było ponownie to wszystko zobaczyć.
 
DZIEŃ PIĄTY
Ostatniego dnia pojechaliśmy do miejscowości Zawadzkie, tam graliśmy w kręgle. Było dużo dobrej zabawy. 
W tym tygodniu zobaczyliśmy wiele interesujących obiektów, dużo dowiedzieliśmy się od przewodników, atrakcyjnie spędziliśmy czas. 
 

Pożegnanie Pani Dyrektor

dziękujemy25.01.2018 uczniowie naszej szkoły pożegnali swoją kochaną panią dyrektor, która odchodzi na emeryturę. Były kwiaty i order za zasługi. To była bardzo wzruszająca uroczystość. 

zdjęcia

 

Konkurs kolęd

koledaDnia 23.01.2018 odbył się w szkole konkurs kolęd i pastorałek. Klasy przygotowały różne kolędy wraz z akompaniamentem. Wszyscy świetnie się bawili przy wspólnym śpiewie. 

zdjęcia

   

Turniej noworoczny

halowkaW piątek 19 stycznia w naszej szskole odbył się noworoczny turniej piłki nożnej dla klas IV zorganizowany przez p. Dawida Ozgę. W przyjaznej atmosferze rywalizowały ze sobą drużyny z SP14 z Rybnej, SP13 ze  Strzybnicy oraz SP31 z Zabrza Rokitnicy. Chłopcy z klas IV stoczyli na boisku kilka zaciętych pojedynków. Rywalizacja była wyrównana. Rozgrywkom towarzyszył głośny doping. 

zdjęcia

 

Wycieczka do Oświęcimia

ausW dniu 15.01.2018 uczniowie klas trzecich uczestniczyli w wycieczce do Miejsca Pamięci i Muzeum Auschwitz-Birkenau - byłego niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady. 

zdjęcia 

   

Strona 9 z 20

NASZA SZKOŁA W OBIEKTYWIE

Do wakacji pozostało:

ADRES SZKOŁY

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14
szk 
ul.Powstańców Warszawskich 42
42-680 Tarnowskie Góry
tel./fax (32) 284-12-67, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

LIPDUB

Nakręciliśmy lipduba

Przyćmienie

 Aby powiększyć naciśnij PRZYĆMIENIE

Aby wrócić do strony naciśnij obszar poza filmem

STATYSTYKI

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj37
mod_vvisit_counterWczoraj18
mod_vvisit_counterW tym tygodniu184
mod_vvisit_counterMiniony tydzień156
mod_vvisit_counterW tym miesiącu444
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu616
mod_vvisit_counterRazem234765

Dzisiaj Sie 18, 2019