Developed by JoomVision.com
banner
banner

Zebranie z rodzicami

Zapraszamy rodziców na zebranie w dniu 12.12.2019 na godz. 17.00. 

WAŻNA INFORMACJA

Informujemy, że szkoła nie prowadzi oficjalnego profilu na Facebooku. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za wpisy pojawiające się na nieautoryzowanych profilach.

ŚPIEWAMY HYMN

100 latZ okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości cała społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkoknego zebrała się na holu szkoły, aby odśpiewać 4 zwrotki "Mazurka Dąbrowskiego". Następnie wszyscy uczestniczyli w uroczystej akademii. 

zdjęcia

 

WIZYTA W JEDNOSTCE WOJSKOWEJ

chemW dniu 8.11 uczniowie klas I, II i IV odwiedzili jednostkę wojskową w Tarnowskich Górach przy ul. Opolskiej. Dzieci oglądały różne pojazdy wojskowe oraz wyposażenie wojsk chemicznych biorących udział w neutralizacji różnego rodzaju skażeń. 

zdjęcia

 

SPRZĄTANIE GROBÓW ŻOŁNIERZY

wsZ okazji Dnia Wszystkich Świętych nasi uczniowie jak co roku zajęli się sprzątaniem grobów żołnierzy na cmentarzu w Strzybnicy. W tym roku groby sprzątała klasa IIIb gimnazjum. 

zdjęcia

 

WARSZTATY Z PIERWSZEJ POMOCY

pierwsza-pomoc-first-aidDzisiaj naszą szkołę odwiedził ratownik medyczny, który prowadził warsztaty z pierwszej pomocy. Uczestnicy mogli nauczyć się układania człowieka w pozycji bezpiecznej oraz zasad resustytacji. Bardzo dziękujemy.

zdjęcia

 

ZBIÓRKA DARÓW DLA SCHRONISKA

kundelekW październiku odbywała się w szkole zbiórka darów dla schroniska dla zwierząt w Miedarach. Dziękujemy wszystkim darczyńcom. 

zdjęcia

 

Certyfikat CODE WEEK 2018

certKlasa 1 uczestniczyła w Europejskim Tygodniu Kodowania CODE WEEK 2018. Robiliśmy roboty i odkodowywaliśmy obrazek. Dzieci zdobyły Europejski Certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

   

MARCINKI 2018

marcinZapraszamy wszystkich przyjaciół szkoły na tradycyjny jarmark charytatywny z okazji dnia św. Marcina, który w tym roku odbędzie się 9.11.2018 od 17.00 do 20.00. Będzie można zakupić różnego rodzaju wypieki, dania na ciepło, przetwory w słoikach, kawę, herbatę oraz wyroby rękodzielnicze. Cel tegorocznej zbiórki wybierze Rada Rodziców. ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU. POMAGANIE JEST FAJNE!

 

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA

pasW dniu 17.10 odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy pierwszej oraz przyjęcie czwartoklasistów do społeczności szkolnej. Klasa IV pod kierunkiem Pani Dyrektor przedstawiła zabawny film ukazujący nietypowe cechy każdego z uczniów. Następnie pierwszaki pięknie wystąpiły z wierszykami i piosenkami. Wszyscy złożyli uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor pasowała pierwszoklasistów wielkim ołówkiem. 

zdjęcia

   

Strona 6 z 23

NASZA SZKOŁA W OBIEKTYWIE

ADRES SZKOŁY

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14
szk 
ul.Powstańców Warszawskich 42
42-680 Tarnowskie Góry
tel./fax (32) 284-12-67, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

LIPDUB

Nakręciliśmy lipduba

Przyćmienie

 Aby powiększyć naciśnij PRZYĆMIENIE

Aby wrócić do strony naciśnij obszar poza filmem

STATYSTYKI

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj33
mod_vvisit_counterWczoraj46
mod_vvisit_counterW tym tygodniu120
mod_vvisit_counterMiniony tydzień252
mod_vvisit_counterW tym miesiącu402
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu1094
mod_vvisit_counterRazem239002

Dzisiaj Gru 11, 2019