Developed by JoomVision.com
banner
banner

WAKACJE

WAŻNA INFORMACJA

Informujemy, że szkoła nie prowadzi oficjalnego profilu na Facebooku. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za wpisy pojawiające się na nieautoryzowanych profilach.

ZBIÓRKA DARÓW DLA SCHRONISKA

kundelekW październiku odbywała się w szkole zbiórka darów dla schroniska dla zwierząt w Miedarach. Dziękujemy wszystkim darczyńcom. 

zdjęcia

 

Certyfikat CODE WEEK 2018

certKlasa 1 uczestniczyła w Europejskim Tygodniu Kodowania CODE WEEK 2018. Robiliśmy roboty i odkodowywaliśmy obrazek. Dzieci zdobyły Europejski Certyfikat uczestnictwa w tym wydarzeniu.

 

MARCINKI 2018

marcinZapraszamy wszystkich przyjaciół szkoły na tradycyjny jarmark charytatywny z okazji dnia św. Marcina, który w tym roku odbędzie się 9.11.2018 od 17.00 do 20.00. Będzie można zakupić różnego rodzaju wypieki, dania na ciepło, przetwory w słoikach, kawę, herbatę oraz wyroby rękodzielnicze. Cel tegorocznej zbiórki wybierze Rada Rodziców. ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU. POMAGANIE JEST FAJNE!

 

UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA

pasW dniu 17.10 odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy pierwszej oraz przyjęcie czwartoklasistów do społeczności szkolnej. Klasa IV pod kierunkiem Pani Dyrektor przedstawiła zabawny film ukazujący nietypowe cechy każdego z uczniów. Następnie pierwszaki pięknie wystąpiły z wierszykami i piosenkami. Wszyscy złożyli uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor pasowała pierwszoklasistów wielkim ołówkiem. 

zdjęcia

 

UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

dzień-nauczyciela12.10.2018 świętowaliśmy w szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia, przygotowana przez uczniów wszystkich klas. Było odświętnie i wzruszająco. 

zdjęcia

 

PIERWSZA POMOC

pierwsza-pomoc-first-aidW dniu 29.10 odbędą się w szkole warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczniów klas 1, 2 oraz 3 gimnazjum.

   

My na Gwarkach 2018

gwW tym roku reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w Pochodzie Gwarkowskim przedstawiając postaci z legend tarnogórskich. Był Skarbnik, wiedźmy, utopce, diobły i strzygi. 

zdjęcia

 

Lekcje włoskiego

wlosZapraszamy na lekcje języka włoskiego w piątki w godz.13.00-13.45 w sali 17. Pierwsze spotkanie organizacyjne 21.09.2018r

   

Strona 4 z 20

NASZA SZKOŁA W OBIEKTYWIE

Do wakacji pozostało:

ADRES SZKOŁY

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14
szk 
ul.Powstańców Warszawskich 42
42-680 Tarnowskie Góry
tel./fax (32) 284-12-67, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

LIPDUB

Nakręciliśmy lipduba

Przyćmienie

 Aby powiększyć naciśnij PRZYĆMIENIE

Aby wrócić do strony naciśnij obszar poza filmem

STATYSTYKI

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj34
mod_vvisit_counterWczoraj18
mod_vvisit_counterW tym tygodniu181
mod_vvisit_counterMiniony tydzień156
mod_vvisit_counterW tym miesiącu441
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu616
mod_vvisit_counterRazem234762

Dzisiaj Sie 18, 2019