Developed by JoomVision.com
banner
banner

Zebranie z rodzicami

Zapraszamy rodziców na zebranie w dniu 06.02.2020 na godz. 17.00. 

WAŻNA INFORMACJA

Informujemy, że szkoła nie prowadzi oficjalnego profilu na Facebooku. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za wpisy pojawiające się na nieautoryzowanych profilach.

MARCINKI 2019

serce„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,

lecz przez to czym dzieli się z innymi...”

Jan Paweł II

 

 

  

,,Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy. 

Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.  

Za pomoc i życzliwość”

- DZIĘKUJEMY !!!

Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli serce i razem z nami tak licznie, z poświęceniem i wielkim zaangażowaniem włączyli się do przygotowania i przeprowadzenia tegorocznego kiermaszu charytatywnego Marcinki 2019. 

JESZCZE RAZ OKAZAŁO SIĘ, ŻE RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! 

OBEJRZYJ ZDJĘCIA

 

MARCINKI

marc1

 

WYCIECZKA KLAS PIERWSZYCH

logoDnia 29.10.2019 klasy pierwsze wraz z wychowawcami wybrały się na wycieczkę do Przybynowa do Agrogospodarstwa Pod Skałką, Dzieci uczestniczyły w warsztatach mydlarskich, zwiedziły Skansen Wsi Jurajskiej oraz mini zoo. Była wata cukrowa, pączki i grill. Całą wycieczkę zakończył przejazd Jurajskim Ekspresem. 

zdjęcia

 

TARNOGÓRSKIE ŚWIĘTO DRZEWA

drzewoGrupa uczniów naszej szkoły z klasy V uczestniczyła w imprezie „ Tarnogórskie Święto Drzewa”, która odbyła się 28.10.2019 r. na tarnogórskim rynku. Uczniowie zebrali makulaturę, baterie oraz stare telefony komórkowe i w ramach imprezy wymienili je na drzewka, które później zasadzili na terenie szkoły. Celem tarnogórskiej akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej społeczeństwa. Sadzenie drzew jest jednym z najbardziej opłacalnych sposobów zapobiegania zmianom klimatu. Drzewa i lasy pochłaniają CO2, który jest główną przyczyną globalnego ocieplenia.

zdjęcia

 

KONCERT W FILHARMONII

logo124 października uczniowie klasy piątej i szóstej udali się na koncert do Filharmonii w Zabrzu. W tym dniu orkiestra symfoniczna pod kierunkiem wspaniałego dyrygenta Sławomira Chrzanowskiego wykonała fenomenalny koncert pt „Video Games Music”- suity z gier komputerowych. Wśród prezentowanych utworów uczniowie mogli rozpoznać ścieżki dźwiękowe pochodzące z popularnych gier komputerowych takich jak Kroniki Xenoblade”, „Octopath traveler” czy z najbardziej znanej „Wiedźmin”. Po minach naszych młodych melomanów można było zauważyć, że koncert się podobał i na pewno jeszcze nie raz powrócą w to miejsce.

Tekst i foto: Joanna Ringmann

 zdjęcia

 

JESTEŚMY MISTRZAMI

tymbark logoUczniowie naszej szkoły z klasy III i V wzięli udział w jubileuszowym XX Turnieju „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, czyli największych piłkarskich zawodach dla dzieci w Europie.

Wielki sukces osiągnęli uczniowie z klasy III (kat U-12), którzy zdobyli w swojej kategorii wiekowej I miejsce w powiecie tarnogórskim i zakwalifikowali się do następnego etapu. Podczas turnieju nie dali szans swoim rywalom, zwyciężając wszystkie swoje mecze. Organizatorem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej. Główne cele Turnieju to popularyzacja aktywnego stylu życia, wyłanianie piłkarskich talentów oraz spełnienie dziecięcych marzeń.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w wojewódzkim etapie rywalizacji.

zdjęcia

   

DZIEŃ KOLORU ŻÓŁTEGO

zoltyTego dnia w szkole było wyjątkowo słonecznie. Żółte ubrania, uśmiech i tańce na przerwie. To był wesoły dzień.

IMG-20191026-WA0000  IMG-20191026-WA0001

 

PASOWANIE NA UCZNIA

pasoWITAMY NOWYCH UCZNIÓW! Na uroczystości pasowania pierwszaki pięknie zaprezentowały swoje nowe umiejętności. Następnie każdy był pasowany ogromną kredką na pełnoprawnego ucznia naszej szkoły. Cieszymy się, że mamy nowych kolegów

zdjęcia

   

Strona 2 z 23

NASZA SZKOŁA W OBIEKTYWIE

ADRES SZKOŁY

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14
szk 
ul.Powstańców Warszawskich 42
42-680 Tarnowskie Góry
tel./fax (32) 284-12-67, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

LIPDUB

Nakręciliśmy lipduba

Przyćmienie

 Aby powiększyć naciśnij PRZYĆMIENIE

Aby wrócić do strony naciśnij obszar poza filmem

STATYSTYKI

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj43
mod_vvisit_counterWczoraj39
mod_vvisit_counterW tym tygodniu241
mod_vvisit_counterMiniony tydzień251
mod_vvisit_counterW tym miesiącu654
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu1468
mod_vvisit_counterRazem240722

Dzisiaj Sty 19, 2020