Developed by JoomVision.com
banner
banner

WAŻNA INFORMACJA

Informujemy, że szkoła nie prowadzi oficjalnego profilu na Facebooku. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za wpisy pojawiające się na nieautoryzowanych profilach.

ZAPRASZAMY

na konsultacje w dniu 21.11.2019r.od godz.16.30 do 18.00.

JESTEŚMY MISTRZAMI

tymbark logoUczniowie naszej szkoły z klasy III i V wzięli udział w jubileuszowym XX Turnieju „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, czyli największych piłkarskich zawodach dla dzieci w Europie.

Wielki sukces osiągnęli uczniowie z klasy III (kat U-12), którzy zdobyli w swojej kategorii wiekowej I miejsce w powiecie tarnogórskim i zakwalifikowali się do następnego etapu. Podczas turnieju nie dali szans swoim rywalom, zwyciężając wszystkie swoje mecze. Organizatorem turnieju jest Polski Związek Piłki Nożnej. Główne cele Turnieju to popularyzacja aktywnego stylu życia, wyłanianie piłkarskich talentów oraz spełnienie dziecięcych marzeń.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w wojewódzkim etapie rywalizacji.

zdjęcia

 

DZIEŃ KOLORU ŻÓŁTEGO

zoltyTego dnia w szkole było wyjątkowo słonecznie. Żółte ubrania, uśmiech i tańce na przerwie. To był wesoły dzień.

IMG-20191026-WA0000  IMG-20191026-WA0001

 

PASOWANIE NA UCZNIA

pasoWITAMY NOWYCH UCZNIÓW! Na uroczystości pasowania pierwszaki pięknie zaprezentowały swoje nowe umiejetności. Następnie każdy był pasowany ogromną kredką na pełnoprawnego ucznia naszej szkoły. Cieszymy się, że mamy nowych kolegów

zdjęcia

 

DZIEŃ GIER PLANSZOWYCH

gry pl22 października odbył się w klasie 1a Dzień Gier Planszowych. Uczniowie prezentowali swoje ulubione gry, uczyli innych zasad i potem grali i grali. Wszyscy świetnie się bawili.

zdjęcia

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

397-2220-sDziś z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w szkole uroczysta akademia. Najpierw głos zabrała Pani Dyrektor i wręczyła nagrody szczególnie wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi. Potem rozpoczęły się występy. Dwie grupy przedszkolaków zaśpiewały piosenki związane z obchodzonym świętem, a następnie uczniowie klasy 3 przedstawili przygotowany pod kierunkiem swojej wychowawczyni program artystyczny. 

zdjęcia

 

WYCIECZKA DO USTRONIA

lesnyW dniu 10.10.2019 klasy 2a, 2b i 3 wybrały się wraz z opiekunami do Leśnego Parku Niespodzianek w Ustroniu. Pogoda na szczęście dopisała i mogliśmy sie spotkać z różnymi zwierzętami zamieszkującymi park. Oglądaliśmy także przeloty orłów i sów. Niektóre ptaki latały tak nisko, że aż dotykały nasze głowy. Ukoronowaniem wycieczki była zabawa na wielkim placu zabaw. Bardzo miło spędziliśmy dzień. 

zdjęcia

   

PROJEKT UNIJNY

projekt

Dyrektor Szkoły informuje o zakończeniu dnia 13 września 2019r. rekrutacji do projektu pt. "Nauczanie eksperymentalne szansą na rozwój kompetencji uczniów szkół podstawowych Gminy Tarnowskie Góry". Listy uczniów zakwalifikowanych do projektu oraz listy rezerwowych wywieszone zostały w szkole w gablocie na parterze. Jednocześnie informuję, że nadal trwa rekrutacja uzupełniająca. Wszelkich informacji udziela dyrektor szkoły.

 

PROJEKT EDUKACYJNY

hdimga5bd7bda005c58eff7913009d26485

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 14 w Tarnowskich Górach informuje, że w dniach od 3.09.2019r. do 13.09.2019r. odbędzie się rekrutacja uczniów szkoły do projektu "Nauczanie eksperymentalne szansą na rozwój kompetencji uczniów szkół podstawowych Gminy Tarnowskie Góry", realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

   

Strona 2 z 22

NASZA SZKOŁA W OBIEKTYWIE

ADRES SZKOŁY

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 14
szk 
ul.Powstańców Warszawskich 42
42-680 Tarnowskie Góry
tel./fax (32) 284-12-67, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

LIPDUB

Nakręciliśmy lipduba

Przyćmienie

 Aby powiększyć naciśnij PRZYĆMIENIE

Aby wrócić do strony naciśnij obszar poza filmem

STATYSTYKI

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj21
mod_vvisit_counterWczoraj49
mod_vvisit_counterW tym tygodniu191
mod_vvisit_counterMiniony tydzień214
mod_vvisit_counterW tym miesiącu789
mod_vvisit_counterW poprzednim miesiącu973
mod_vvisit_counterRazem238295

Dzisiaj Lis 22, 2019